Saturday 11th November

Nov 9, 2017 | Men's Selection

Men’s 2nd XI

Cheltenham 2nd XI Vs. Penarth
Venue: Ysgol Stanwell School
Push Back: 13:45hrs – Meet: 10:45 at Lansdown

  1. Christain, Jack
  2. Gilbert, Thomas
  3. Baines, Toby
  4. Coates, Jude
  5. Harper, Ollie
  6. Jones, Oliver
  7. Lampkin, Nick
  8. Marshall, Daniel
  9. Nash, Artur
  10. Ridings, Christopher
  11. Roberts, Andrew
  12. Stranack, Ciaran
  13. Wyatt, Bertie

Men’s 3rd XI

Cheltenham 3rd XI Vs. Bridgend
Venue: Balcarras
Push back: 14:00hrs – Meet: 12:45hrs

  1. Clark, Jack
  2. Cupper, Ben
  3. Baker, Dan
  4. Baker, Richard
  5. Brookes, Russell
  6. Burr, Rick
  7. Cupper, Mike
  8. Drew, Olliver
  9. Drew, Richard
  10. Gornall, Ben
  11. Hancock, Olly
  12. Hayward, Elliot
  13. Heywood, Matt
  14. Huysinga, Max
  15. Jones, Adam

Men’s 4th XI

Cheltenham 4th XI Vs. Cirencester
Venue: Deer Park Schoool
Push Back: 14:30hrs – Meet: 12:30hrs at Balcarras

  1. Kent, Ethan
  2. Brookes, Harry
  3. Carter, William
  4. Cound, Bobby
  5. Dolby, Charlie
  6. Dunkley, Luca
  7. Dunkley, Matteo
  8. Gardner, Matt
  9. Langridge, Luke
  10. Napier, Adam
  11. Ruxton, Will
  12. Saunders, Joe
  13. Smith, Andy
  14. Stott, Ben

Men’s 5th XI

Cheltenham 5th XI Vs. Cirencester
Venue: Balcarras School
Push back: 15:30hrs – Meet: 14:45hrs

  1. Fredericks, Paul
  2. Brooker, Jamie
  3. Coates, Graham
  4. Fielding, David
  5. Fielding, Tom
  6. Fredericks, Will
  7. Griffiths, Oliver
  8. Janney, William
  9. Lait, Chris
  10. Lait, Harry
  11. Markwick, Ben
  12. Morgan, Godfrey
  13. Parker, Nick
  14. Sullivan, Benjamin
  15. Tatham, Pete
  16. Tyrrell, Lee

Badgers

Cheltenham Badgers XI Vs. Sherborne
Venue: St Edwards School
Push Back: 15:00hrs – Meet: 14:30hrs at Venue

  1. Barben, Levi
  2. Cheale, Aidan
  3. Cotton, Sam
  4. Cowling, Joel
  5. Dunkley, Sami
  6. Feinson, Ethan
  7. Godden, Oscar
  8. Holt, Edward
  9. Iles, George
  10. Lombard, Reuben
  11. Perry, William
  12. Read, Joel
  13. Sullivan, Harvey
  14. Swan, Henry